Hľadám nehnuteľnosť
Finančné poradenstvo

Chystáte sa urobiť veľký životný krok (životné rozhodnutie) ako je kúpa nehnuteľnosti? Potrebujete poradiť s výberom banky, ktorá bude najviac vyhovovať Vašim požiadavkám? Alebo ste iba zaneprázdnení a chcete ušetriť čas behaním po bankách a zdĺhavým papierovaním?

Na hypotekárnom trhu je množstvo bánk, ktoré ponúkajú tie najvýhodnejšie úroky (v reklamách prezentujú a ponúkajú najnižšie úrokové sadzby), avšak nie vždy je úrok to najdôležitejšie. Náš hypotekárny špecialista Vám pomôže vybrať tú najideálnejšiu banku pre Vás a Vašu aktuálnu situáciu na financovanie Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.


Ponúkame

  • Osobné konzultácie
  • Možnosť výberu komunikácie – osobné stretnutie alebo formou elektronickej komunikácie
  • Poradenstvo a pomoc pri kúpe, výstavbe a refinancovaní nehnuteľnosti
  • Spolupracujeme so všetkými dostupnými bankami na slovenskom trhu
  • Pomôžeme Vám aj s dofinancovaním hypotéky
  • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku kvalifikovaným a skúseným znalcom, ktorého akceptujú všetky banky
  • V spolupráci s našim hypotekárnym špecialistom budeme mať celú situáciu pod kontrolou
  • Celý proces sa vďaka naším skúsenostiam zjednoduší a budeme sa snažiť zabezpečiť všetko potrebné tak, aby sa financovanie vyriešilo iba jednou návštevou banky

Náš hypotekárny špecialista Vám pomôže s financovaním Vašej vysnívanej nehnuteľnosti

Napíšte nám

Zenith Reality s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.